WZNAWIAMY działalność w NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

Szanowni Państwo!

22 czerwca 2020 roku Gminny Ośrodek Kultury w Gościeradowie WZNAWIA swoją działalność w zakresie edukacji artystycznej
i kulturalnej wg NOWYCH ZASAD.

Proszę Państwa o dokłądne zapoznanie się z procedurami, które zostały opracowane w trosce o bezpieczeństwo uczestników zajęć
i pracowników GOK, a także z obowiązkami rodziców wynikających z zaleceń.

Chęć uczestnictwa w zajęciach - nauka gry na instrumentach, śpiewu - należy zgłosić telefonicznie: 15 838-11-68,
mailowo: gok.goscieradów@interia.pl lub do swoich instruktorów najpóźniej do 26 czerwca br.

Najpóźniej w dniu zajęć należy dostarczyć OŚWIADCZENIA opiekunów dziecka (załączniki nr 1, 2, 3, 4), a w przypadku pełnoletnich uczestników zajęć OŚWIADCZENIA (załączniki nr 5, 6, 7).

W czasie obecności na zajęciach na terenie Gminnego Ośrodka Kultury pracowników GOK/ uczestników zajęć/ rodziców obowiązują PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA w okresie pandemii COVID-19

Opublikowano: 19 czerwca 2020 11:24

Procedura zapewniająca bezpieczeństwo uczestników zajęć w GOK [423.58 KB]