OGŁOSZENIE

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniem koronawirusem COVID-19, które m.in. zobowiązuje do całkowitego zakazu prowadzenia działalności przez instytucje kultury ogłaszam, że od dnia 25 marca 2020 roku do ODWOŁANIA zawieszam działalność Gminnego Ośrodka Kultury w Gościeradowie i odwołuje wszelkie zajęcia i wydarzenia edukacyjno-kulturalne zarówno te indywidualne jak i grupowe prowadzone w naszej placówce.
Wszystkie sprawy bieżące można załatwić telefonicznie pod nr
tel. 15 838-11-68 lub drogą e-mailową: gok.goscieradow@interia.pl .

Informacja o terminie odwołania zakazu zostanie opublikowana na stronie internetowej www.gok.goscieradow.pl, w mediach społecznościowych www.facebook.com/GOK.Goscieradow/, a także przez wywieszenie ogłoszenia w siedzibie placówki.

Opublikowano: 30 marca 2020 10:23

Realizacja: IDcom.pl