X MIĘDZYDIECEZJALNY PRZEGLĄD PIEŚNI MARYJNEJ w Księżomierzy

Proboszcz Parafii Księżomierz oraz Wójt Gminy Gościeradów serdecznie zapraszają wykonawców i słuchaczy do uczestnictwa

w Jubileuszowym X Międzydiecezjalnym Przeglądzie Pieśni Maryjnej

„Matko, która nas znasz, z dziećmi swymi bądź”,

który odbędzie się w dniu 12 czerwca 2016 r. (niedziela) na "Zjawieniu" w Księżomierzy.

Regulamin Konkursu oraz kartę zgłoszeń znajdziesz poniżej.

W związku z planowanym wydaniem publikacji z okazji jubileuszu uprzejmie prosimy utalentowane osoby, zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych, o nowe wiersze o Matce Bożej Księżomierskiej, które będziemy mogli w niej zamieścić.

Należy je przesyłać na adres:

Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Księżomierzy, Księżomierz ul. Kościelna 35,

23-275 Gościeradów, pocztą elektroniczną: awoch@o2.pl

bądź złożyć osobiście w kancelarii parafialnej do dnia 31 maja br.

Opublikowano: 24 maja 2016 08:56

Regulamin przeglądu [228.59 KB]